HAKKIMIZDA

2015 yılında Av. Abdullah Onur tarafından kurulan Onursal Hukuk Bürosu daha sonra bünyesine ortak olarak Av. Şükran Erçelik Salık’ı dahil ederek hukuk dünyasındaki istikrarlı ve başarılı ilerlemesine hızla devam etmektedir.

Av. Abdullah Onur Yakındoğu Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2003 yılında mezun olmuştur, Aktüerya Eğitimine ve Arabuluculuk belgesine sahiptir. Av. Şükran Erçelik Salık 2010 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuş Sözleşmeler Hukuku alanında sertifika sahibidir.

Günümüz dünyasının insanlara sunduğu şartlar ve meydana getirdiği hukuksal durumlar nedeniyle her geçen gün adalte duyulan ihtiyaç artmaktadır. İnsanların hukuka ve adalete ulaşmasında varlığını bir araç olarak gören Onursal Hukuk Bürosu genç ve dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. Onursal Hukuk Bürosu kanunun önünde eşitliğe ve insana her şeyden daha fazla önem vermektedir. Vizyon olarak benimsediği temel prensip “Bir Kişiye Karşı Yapılmış Olan Haksızlık, Bütün İnsanlığa Karşı Yapılmış Haksızlık Demektir.” anlayışı olup üstlendiği her davaya bu pencereden bakarak çözüme kavuşturmaktadır.

Danışmanlık olarak hizmet verdiği şirketlerin ve bireysel müvekkillerinin memnuniyeti ile her gün daha da güçlenmektedir. Aile Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, Tüketici Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku başlıca faaliyet alanlarıdır.

Hedefi, müvekkillerinin hukuksal problemlerine hızlı ve etkili çözümler getirebilmek, sonuç odaklı çalışmak ve detaylı araştırmaları ile müvekkillerini detaylı olarak bilgilendirmektir.


Arşivler